Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
 • Štítky blogu

Osobný odber
ZADARMO
 
- ZOC MAX Žilina
predajňa JJkomiks pri kine
 
 
Doprava prostredníctvom:
 
 
 

 1. Úvod
 2. Blog
 3. RFOUR RADÍ, AKO SI SPRÁVNE NALEPIŤ OCHRANNÉ SKLO
20.10.2022

RFOUR RADÍ, AKO SI SPRÁVNE NALEPIŤ OCHRANNÉ SKLO

RFOUR RADÍ, AKO SI SPRÁVNE NALEPIŤ OCHRANNÉ SKLO

Nalepovanie ochranného skla. Aj ty máš s týmto neustále problém? Vždy, keď si kúpiš nové ochranné sklo hľadáš niekoho, kto by ti ho nalepil? ... A keď ho predsa už len nájdeš tak tvoje slová sú nasledovné: „Dávaj pozor, nalep to rovno! A hlavne nech tam nie sú bublinky!“

RFOUR ti s týmto problémom hravo poradí. Poďme si to zhrnúť do pár krokov, ktorými si musíš prejsť:

 1. VÝBER VHODNÉHO OCHRANNÉHO SKLA PRE TVOJ MOBILNÝ TELEFÓN
 2. DÔSLEDNÉ VYČISTENIE DISPLEJA, NA KTORÝ BUDE NALEPENÉ OCHRANNÉ SKLO
 3. APLIKÁCIA OCHRANNÉHO SKLA

___________________________________________________________________________

 1. VÝBER VHODNÉHO OCHRANNÉHO SKLA PRE TVOJ MOBILNÝ TELEFÓN

Predtým ako si nalepíš ochranné sklo, si ho musíš najskôr vybrať. A ako ho vybrať ? Alebo aké si zvoliť ?

Vždy je potrebné, aby si vedel, aký typ mobilného telefónu máš (napríklad iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE 2020/2022, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max) Možno sa čuduješ, aká banalita, no bol by si naozaj prekvapený, koľko ľudí to nevie. A ak to náhodou nevieš, poradíme ti ako prísť na to. Pokiaľ máš iPhone zistíš to nasledovným postupom: nastavenia -všeobecné – informácie – názov modelu.

Keď už vieš alebo si už zistil svoj typ mobilného telefónu, je na tebe aké ochranné sklo si vyberieš. Všetko závisí od tvojej vlastnej potreby. Napríklad ak máš v práci zvedavých kolegov, ktorí keď si odblokuješ telefón hneď zbystria zrak, určite zvoľ ANTI SPY ochranné sklo, ktoré nájdeš aj u nás.

 1. DÔSLEDNÉ VYČISTENIE DISPLEJA, NA KTORÝ BUDE NALEPENÉ OCHRANNÉ SKLO

Skôr než si nalepíš ochranné sklo, nesmieš zabudnúť na tú najdôležitejšiu časť. Dôkladne vyčistiť displej od nečistôt a mastnoty. Pri každom ochrannom skle sa v balení nachádza malá mokrá a suchá čistiaca handrička. Tieto ti pomôžu k tomu, aby si sa zbavil mastnoty, fľakov a odtlačkov prstov na displeji. Najskôr displej očisti mokrou handričkou a potom ju utri tou suchou. Keď sa ti toto podarí, dávaj si pozor na jednu vec. Prach! Na vyčistenom displeji sa tento veľmi rád usádza. Identifikuješ ho veľmi jednoducho. Na krásne vyčistenom displeji sa ti objatí malá bodka, ktorá ťa začne iritovať. Vtedy presne vieš, s kým máš dočinenia. Odporúčame ti jeden náš know-how. Zober si kúsok lepiacej pásky, ktorú jemne priložíš na časticu prachu, ktorá sa prilepí a máš po probléme. Displej je pripravený na aplikáciu.

 1. APLIKÁCIA OCHRANNÉHO SKLA

Teraz prechádzame na tú zábavnú časť, ktorú majú tak všetci veľmi radi. Samotná aplikácia ochranného skla.

Pred aplikáciou nezabudni na to, že na ochranných sklách sa nachádza ochranná fólia, ktorú je potrebné odstrániť. Ochranné sklo chytíš za jeho hrany. Prirovnáš si ho ku všetkým hranám mobilného telefónu, aby bolo všade rovnomerne a iba zľahla ho položíš na displej. Ochranné sklo ti začne pracovať a samé sa začne priliepať. Samozrejme tu to nekončí a bude potrebovať aj tvoju pomoc. Keď bude ochranné sklo už na displeji, prejdi po ňom prstom, aby sa dobre prilepilo, pričom nesmieš zabudnúť vytlačiť prípadné vzduchové bubliny, ktoré sa ti tam môžu spraviť. Ak sa ti spravia, zober si tú suchú handričku, o ktorej sme už hovorili a vytlač túto bublinku k najbližšiemu možnému kraju.  A máš hotovo!

Na našom e-shope sa nachádza veľa druhov ochranných skiel, tak si poď vybrať to svoje!

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi