Zadaj kód: RFOUR a získaš zľavu 10% na tvoj nákup!

Obal pre iPhone 13 | Kryt Nillkin CamShield Pro Magnetic Case Armored Pouch (MagSafe Compatible)

+ Dárek
12 bodov do vernostného systému
Cena
378 Kč s DPH

Výrobca

Kód produktu
03278

Externý sklad do 3 až 5 dní
ks

Nillkin CamShield Pro Magnetic Case pevné robustné puzdro kryt kryt fotoaparátu

Tenké a elegantné puzdro na telefón, ktoré chráni zariadenie pred poškodením a navyše má posuvný kryt pre zadný fotoaparát. Vďaka krytke je sklo fotoaparátu chránené proti poškriabaniu. Je to tiež ďalšie plus pre ľudí, ktorí si cenia súkromie a bezpečnosť svojich údajov. Krytá kamera zabraňuje prístupu k nahrávaniu videa v prípade, že niekto získa vzdialený prístup k telefónu a umožňuje náhľad z hlavnej kamery.

Kompatibilný s MagSafe

Nainštalované magnety MagSafe umožňujú presné pripojenie ďalšieho príslušenstva k iPhone. Príslušenstvo dokonale priľne k zariadeniu, čo umožňuje napríklad bezdrôtové Qi nabíjanie. Nie je potrebné vyberať puzdro na nabíjanie batérie. Stačí ho položiť na nabíjačku, ktorá funguje v štandarde Qi.

Používanie puzdra nijako neovplyvňuje funkčnosť telefónu. Zariadenie môžete jednoducho nabíjať (aj bezdrôtovo), ako aj hrať, surfovať na webe, prezerať web, písať SMS, rozprávať alebo počúvať hudbu. Vyznačujú sa minimalistickým, moderným vzhľadom, ktorý dokonale ladí so štýlom moderných zariadení.

Dobre premyslený dizajn

Kryt sa skladá z pružného rámu, pevnej zadnej strany a krytu fotoaparátu. Vystužené rohy absorbujú energiu nárazu, ktorá je rovnomerne rozložená po povrchu puzdra.

Ochrana zadnej kamery

Na zadnej strane krytu je posuvný kryt fotoaparátu. Chráni sklo fotoaparátu pred poškriabaním pri každodennom používaní. Keď potrebujete nahrať film alebo urobiť fotografiu, stačí posunúť kryt, aby ste odhalili objektív.

Komplexná ochrana

Jedinečný dizajn umožňuje doplnku chrániť celé puzdro smartfónu. Vaše zariadenie bude uzamknuté v ochrannom pancieri, ktorý ho ochráni pred všetkými nebezpečenstvami.

Jednoduchá a bezpečná montáž

Doplnok sa vďaka svojmu dizajnu ľahko vyzlieka a oblieka. A to bez rizika poškriabania plášťa. Aj po rokoch používania môže zariadenie vyzerať ako nové! Navyše sa nemusíte báť, že by sa uzáver nechtiac zo zariadenia zošmykol.

Vyvýšené rany

Mierne zvýšené okraje puzdra navyše zaisťujú bezpečnosť obrazovky a šošovky fotoaparátu. Bez ohľadu na to, ako telefón položíte, máte istotu, že sa spomínané prvky nepoškriabu.

Presné výrezy

Napriek komplexnej ochrane kryt stále zaručuje voľný prístup ku všetkým potrebným portom, senzorom a reproduktorom. Komfort používania zariadenia nie je nijako obmedzený. Ľahko k nemu pripojíte nabíjačku a zvuky hovorov či upozornení nie sú zbytočne tlmené.

Parametre
Značka telefónu Apple