Zadaj kód: VELKANOC a získaš zľavu 20% na tvoj nákup!

Poštovné je účtované podľa hodnoty Vašej objednávky: 

Osobný odber v ZOC MAX Žilina - ZADARMO  (osobný odber je zabezpečený v predajní JJKomiks pri kine)

(Pri osobnom odbere je možné si zvoliť platbu vopred na účet alebo platobnou kartou) Akonáhle objednávka bude uložená na predajni, bude vám doručený e-mail / SMS o možnosti vyzdvihnutia si tovaru.

Kuriér na adresu:

DPD

do 30€ 3€
nad 30€ ZADARMO

DPD ParcelShop (Odberné miesta + AlzaBox)

do 30€ 2,80€
nad 30€ ZADARMO

Packeta - odberné miesta

do 30€ 3,60€
nad 30€ ZADARMO

Cena sa môže navýšiť podľa spôsobu platby , pokiaľ si zvolíte spôsob platby dobierku tak Vám bude priúčtované k sume poštovného - 1,50€.

Platba kartou - GOPAY - ZADARMO

Platba sa vykonáva on-line cez platobnú bránu GoPay, ktorá sa vám načíta po odoslaní objednávky. Ide o veľmi rozšírený, bezpečný a rýchly druh platby, vďaka ktorému vieme ihneď o vykonanej platbe. Je to najrýchlejší spôsob platby.

Platobné metódy:

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko. Pri preberaní zásielky si skontrolujte či balík nie je poškodený, pokiaľ áno tovar neprevezmite alebo nás okamžite kontaktujte.

Doručenie tovaru závisí od toho kedy si vytvoríte objednávku a aký typ doručenia zvolíte. Bežná doručovacia doba je do 1-2 pracovných dní. Pokiaľ si vytvoríte objednávku do 12:00 a zvolíte spôsob dodania ( Kuriér na adresu tovar ) Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň.

Tešíme sa na Váš nákup ?