Príbeh našej spoločnosti rfour.sk sa začal písať v roku 2018, od kedy sme súčasťou slovenského trhu. Od samého začiatku sa snažíme našim zákazníkom ponúkať príslušenstvo pre Apple zariadenia za tie najlepšie ceny.

Naša myšlienka vytvoriť niečo iné, špeciálne a cenovo dostupné pre ľudí vznikla už vtedy, keď vyšiel iPhone 2G. Od tejto doby sme začali snívať o tom, že jedného dňa otvoríme obchod pre jabĺčkarov. Sme jednoducho nadšencami iPhonov a sami ich samozrejme aj používame. 

Každodenne sme boli svedkami neprimerane vysokých a prehnatých cien za ochranné sklá a kryty. V tejto súvislosti naša motivácia vytvoriť niečo špeciálne len rástla. Stále sme si kládli otázku:  "Ako by sme ľuďom mohli poskytnúť príslušenstvo pre ich zariadenie za nižšiu cenu ako v iných obchodoch, pričom účel a kvalita by zostali úplne také isté ?"  Nuž, našu otázku sa nám podarilo zodpovedať a preto sme tu. Pokiaľ ste sa dostali až sem, tak aj Vy hľadáte niečo špeciálne, čo Vám rozhodne vieme ponúknuť ! 

U nás nájdete široký výber obalov, krytov a púzdier pre iPhony. Môžete si:

- vybrať so štandarne a takmer všade dostupných krytov, 

- vybrať si EKO kryt, obal, či púzdro na iPhone, 

- vybrať z našich motívov RFOUR, ktoré sme vybrali pre našich zákazníkov, 

- dať vyrobiť jedinečný kryt s vlastným motívom alebo fotkou,

- dať vyrobiť jedinečný drevený kryt, na ktorý si môžete dať vygravírovať svoj vlastný motív a odlíšiť sa tak od ostatných. 

Naša ponuka je naozaj veľmi široká, pretože našim cieľom je vyhovieť, čo najväčšiemu množstvu ľudí. Chceme dosiahnuť, aby si u nás každý našiel niečo, čo sa mu bude páčiť a bude ho charakterizovať. 

Náš e-shop stále napreduje, postupne rozširujeme sortiment a pridávame do našej ponuky aj príslušenstvá pre ďalšie Apple zariadenia. Preto v našej ponuke nájdete už aj remienky a sklá pre AppleWatch.

Našou úplnou novinkou sú obaly, kryty a púzdra pre slúchadlá AirPods. Naši zákazníci si môžu vybrať z našich motívov a pre prípad, ak by sa im ani jeden nepáčil, môžu si dať vyrobiť vlastný jedinečný dizajn krytu.

Pretože si našich zákazníkov nesmierne vážime a ponúkame kvalitné produkty, každému, kto si objedná kryt, obal, či púzdro, pribalíme ako praktický darček aj ochranné sklo, aby ich zariadenie bolo chránené nielen zo zadnej strany, ale aj z tej prednej.